Suharekë, djali e rrah babain, dërgohet në spital

Suharekë, djali e rrah babain, dërgohet në spital
Çlirim Gashi

13.06.2021 / Suhareka

Dje, rreth orës 12:00, në qytetin e Suharekës është arrestuar një person pasi kishte rrahur babain e tij.

Sipas raportit të Policisë, viktima ka raportuar se është sulmuar me grushte nga djali i tij, transmeton Indeksonline.

Viktima ka marrë tretman mjekësor në Emergjencë, Suharekë dhe është udhëzuar për tretman të mëtejshëm në spitalin rajonal në Prizren.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë. Rasti vazhdon të hetohet.

LEXO EDHE:  Brenda 24 ore 90 aksidente, mbi 1500 tiketa trafiku e 39 persona të arrestuar

Nga tani në Physio Cure Clinic edhe trajtim i rrudhave, pikave të zeza dhe gjithçka për fytyrën tuaj

Pastrimi i fytyrës shërben për mirëmbajtjen e shëndetit të lëkures, kryerjen normale të funksioneve të qelizave si dhe ndriçimin e...

Lexo më shumë

Të fundit