Zyrtare: FC Ballkani transferon qendër mbrojtësin Leotrim Bekteshi

  • 27.08.2022
Zyrtare: FC Ballkani transferon qendër mbrojtësin Leotrim Bekteshi

Klubi futbollistik nga Suhareka, Ballkani përmes një njoftimi, ka bërë të ditur se qendër mbrojtësi Leotrim Bekteshi është zyrtarisht pjesë e skuadrës suharekase.

Mbrojtësi 30-vjeçar ka firmosur kontratën me Ballkanin deri në verën e vitit 2024 duke u bërë në këtë mënyrë përforcimi më i ri i skuadrës.

Bekteshi ka luajtur me ekipse si Iskra Borcice, SC Gjilani, Prishtina si dhe së fundmi ishte pjesë e Mjondalen.


Klubi suharekas i ka uruar mirëseardhje Bekteshit si dhe shumë suksese me fanellën e klubit.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë