Transferimet LIVE: Thashethemet më të fundit të transferimeve dhe marrëveshjet e përfunduara

31.01.2022

Përshëndetje dhe mirëseardhje në këtë blog të Ditës së Afatit, në të cilin do t’ju njoftojmë për thashethemet më të fundit të transferimeve dhe marrëveshjet e përfunduara. Dritarja e transferimeve të janarit përfundon sonte më 31 janar, kështu që skuadrat po përpiqen furishëm të marrin nënshkrime dhe largime jashtë linjës. Thashethemet e transferimeve LIVE Ky […]

Transferimet LIVE: Thashethemet më të fundit të transferimeve dhe marrëveshjet e përfunduara Foto: Ilustrim

Përshëndetje dhe mirëseardhje në këtë blog të Ditës së Afatit, në të cilin do t’ju njoftojmë për thashethemet më të fundit të transferimeve dhe marrëveshjet e përfunduara. Dritarja e transferimeve të janarit përfundon sonte më 31 janar, kështu që skuadrat po përpiqen furishëm të marrin nënshkrime dhe largime jashtë linjës.

Thashethemet e transferimeve LIVE

Ky është fillimi i blogut të thashethemeve të transferimeve, me përditësimet më të fundit që janë ato më afër majës.

Newcastle për Ekitike

Newcastle United ka pasur një ofertë me vlerë 25 milionë paund të pranuar nga Reims për sulmuesin Hugo Ekitike, sipas Luke Edwards të Telegraph. Magpies kanë qenë të vendosur ta zbarkojnë 19-vjeçarin përgjatë kësaj dritareje. Lexoni më shumë rreth Ekitike në Newcastle.

Liverpool i afrohet Carvalhos

Liverpool është në prag të nënshkrimit të lojtarit të Fulham, Fabio Carvalho në një marrëveshje me vlerë shtatë milionë euro (5.8 milionë paund), sipas Fabrizio Romano. 19-vjeçari është në gjashtë muajt e fundit të kontratës së tij në Craven Cottage, prandaj ai ishte në dispozicion për një çmim më të lirë.

Darvin Nunez në West Ham?

West Ham United ka rënë dakord për një tarifë prej 45 milionë paund me Benfikën për të nënshkruar me Darwin Nunez, sipas Daily Mail. Mbetet për t’u parë nëse kjo është një marrëveshje që do të kalojë kufirin.

Dembele kërkon çmimin

Paris Saint-Germain doli si favorit për të transferuar Ousmane Dembele nga Barcelona mbrëmë, por klubi katalanas kërkon 20 milionë euro nëse duan të ndahen nga anësori.

Brentford nënshkruan me Eriksen

Brentford ka njoftuar nënshkrimin e Christian Eriksen me një marrëveshje deri në fund të këtij sezoni.