Thomas Brdaric nuk do të jetë trajner i Ballkanit, kontaktohen trajnerët vendor

Thomas Brdaric nuk do të jetë trajner i FC Ballkanit.

27.12.2021 / Sport

Thomas Brdaric nuk do të jetë trajner i Ballkanit, kontaktohen trajnerët vendor
Foto: Ilustrim

Nga burimet e SportLajm brenda klubit therandas,mësohet se Thomas Brdaric do vazhdoj karrierën e tij në Vllazninë e Shkodrës, por duket se alternativat tjera nuk mungojnë te Ballkani të cilët kanë filluar menjëher kontaktet me Afrim Toverlanin.

Presidenti i Ballkanit, Arsim Kabashi ditë më parë kishte kontaktuar dhe trajnerin aktual të Kosovës U-19, Ramiz Krasniqin.


Në listën e ngushtë të trajnerëve të mundshëm janë dhe dy trajner të rajonit.

Pse të shkojmë tek mjeku kur ndihemi mirë?!

Mjekët këshillojnë kontrolle të vazhdueshme mjekësore çdo 6 muaj apo 1 vit në çfarëdo moshe të jeni, mirëpo pas kalimit...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *