Sot përballja mes Xhakës dhe Brojës, derbi i shqiptarëve në Premier League

11.12.2021

Arsenali është vendas në këtë ndeshje ku edhe shihet si favorit. Dyshja shqiptare pritet të startojnë nga minuta e parë. Xhaka u kthye nga lëndimi në ndeshje me Everton ku luajti nga 90 minuta, ndërsa Broja vjen nga ndeshja me Brighton ku shënoi gol. Një ndeshje që nuk duhet humbur nga fansat e futbollit, pasi […]

Sot përballja mes Xhakës dhe Brojës, derbi i shqiptarëve në Premier League Foto: Ilustrim

Arsenali është vendas në këtë ndeshje ku edhe shihet si favorit.

Dyshja shqiptare pritet të startojnë nga minuta e parë.

Xhaka u kthye nga lëndimi në ndeshje me Everton ku luajti nga 90 minuta, ndërsa Broja vjen nga ndeshja me Brighton ku shënoi gol.

Një ndeshje që nuk duhet humbur nga fansat e futbollit, pasi të dy skuadrat po luajnë futboll të mirë. /Gazeta Olle/