Sot dalin në shitje biletat e ndeshjes FC Ballkani – FK Žalgiris

Klubi nga Suhareka “Ballkani” ka njoftuar se biletat online për ndeshjen kundër ekipit “Zalgiris” nga sot do të jenë në shitje.

Sot dalin në shitje biletat e ndeshjes FC Ballkani – FK Žalgiris

Në një njoftim në Facebook nga Ballkani u tha se biletat online për ndeshjen FC Ballkani – Zalgiris (Lituani) që do të zhvillohet në fazën e kualifikimit të UEFA Champions League në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, do të dalin në shitje nga sot.

“Për detaje tjera, si për çmimin dhe linkun në të cilin mund t’i blini do iu njoftojmë nesër më hollësisht”, thuhet në njoftimin e tyre.


Njoftimi i plotë i Ballkanit:

Biletat obline të lojës 𝗙𝗖 𝗕𝗮𝗹𝗹𝗸𝗮𝗻𝗶 – 𝗭𝗮𝗹𝗴𝗶𝗿𝗶𝘀 nga nesër (sot) janë në shitje!

Biletat 𝗢𝗡𝗟𝗜𝗡𝗘 për ndeshjen 𝗙𝗖 𝗕𝗮𝗹𝗹𝗸𝗮𝗻𝗶-𝗭𝗮𝗹𝗴𝗶𝗿𝗶𝘀 (Lituani) që do të zhvillohet në fazën e kualifikimit të UEFA Champions League, do të dalin në shitje nga nesër – 28 Qershor.

Për detaje tjera, si për çmimin dhe linkun në të cilin mund t’i blini do ju njoftojmë nesër më hollësisht.

Na priftë e mbara Suharekë

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë