Samir Zekiqi largohet nga Golden Eagle Ylli, rikthehet te KB Trepça

Samir Zekiqi largohet nga Golden Eagle Ylli, rikthehet te KB Trepça
Taulant Krasniqi

18.06.2021 / Sport

Basketbollisti i njohur, Samir Zekiqi, është rikthyer te KB Trepça.

Zekiqi edhe në sezonin e fundit ishte pjesë e KB Golden Eagle Yllit, skuadër me të cilën doli kampione në Ligën Unike dhe Superligën e Kosovës.

Pas dy sezoneve të kaluara te suharekasit, Zekiqi ka vendosur të rikthehet aty ku mori hapat e parë, te Trepça.

Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e klubit mitrovicas. Detaje të marrëveshjes nuk janë bërë të ditura.

Test antigjen për COVID-19 vetëm 15€, rezultati brenda 30 minutave

Në Laboratorin “RIOLAB” kryhet testi i shpejtë i antigjenit për COVID-19. Testi i antigjenit përdoret në diagnozën e infeksionit COVID-19....

Lexo më shumë

Të fundit