EURO2020, formacionet zyrtare: Poloni – Sllovaki

EURO2020, formacionet zyrtare: Poloni – Sllovaki
Çlirim Gashi

14.06.2021 / Sport

Kombëtarja e Polonisë ndeshjen e saj të parë në Euro 2020 do ta zhvillojë sonte kundër Sllovakisë.

Takimi do të zhvillohet në Shën Petersburg, me fillim nga ora 18:00 në stadiumin “Gazprom Arena”.

Formacionet zyrtare:

Polonisë: Szczęsny, Bednarek, Linetty, Lewandowski, Krychowaik, Rybus, Klich, Glik, Bereszynski, Jozwiak.

Sllovakia: Dubravka, Pelarik, Satka, Duda, Skriniar, Hubocan, Hamsik, Haraslin, Kucka, Mak, Hromada.

LAMI Palace – Bëhuni pjesë e ambientit mbretëror duke shijuar çdo detaj!

LAMI Palace një vend i veçantë i ndërtuar dhe dizajnuar me një shije të rrallë dhe unike ofron momente të...

Lexo më shumë

Të fundit