Daku i Ballkanit tregon se për cilën skuadër e ka ëndërr të luaj?

Ylli i Ballkanit, Mirlind Daku po i shijon sukseset në karrieren e tij dhe gjërat që vijnë bashkë me të.

Sulmuesi gjilanas në një intervistë për Kanal10 tregoi se cila është skuadra e tij e ëndrrave, teksa tha se në ndonjë klub tjetër të Kosovës nuk do ta shohim nëse vazhdon me këtë formë.

“Ekipi im i ëndrrave është Manchester United, pasi si fëmijë jam rritur duke bërë tifo për ta. Dhe shpresoj që në një të ardhme të afërt ta përjetoj nga mbrenda klubin”

Cilin subjekt politik do ta votoni në zgjedhjet e parakohshme të 14 shkurtit 2021?

“Nëse Mirlindi vazhdon me këtë ritëm dhe nëse ska lëndime dhe diçka të keqe nuk do luajë në asnjë ekip tjetër të Kosovës, por jashtë”- përfundoi Daku.

RAPORTO