Skerdi lanson këngen e re ”Bespreme”

Skerdi lanson këngen e re ”Bespreme”

Skerdi është njëri ndër artistët më të dashur nga publiku.

Ai për vite me radhë ka rezultuar të jetë i suksesshëm, me të gjitha projektet e tij muzikore.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ai ka bërë të ditur se ka publikuar këngën e re.

“Bespreme” mban titullin prodhimtaria muzikore, për instrumentalin e së cilës është përkujdesur Ultrs Beats.

Për tekstin dhe melodinë ka punuar vet këngëtari, kurse për xhirimet e klipit është përkujdesur Emanuel.

RAPORTO