Dafina Zeqiri sot feston ditëlindjen e saj të 32-të

Dafina Zeqiri sot feston ditëlindjen e saj të 32-të
Eurolinda Zenelaj

14.04.2021 / Rozë

Këngëtarja e mirënjohur, Dafina Zeqiri sot, 14 prill, feston ditëlindjen e saj të 32-të.

Me rastin e ditëlindjës së saj, Zeqiri ka marrë urime të shumta nga familjarët, miqtë, kolegët dhe fansat e saj.

Dafinën e pritën befasi të këndshme që në orët e para të datës 14 prill, ku i dashuri i saj, DJ Geek, kishte përgatitur një festë surprizë për të.

Ai kishte organizuar një festë në oborrin e shtëpisë, ku ishte shkruar me të madhe numri 32, ndërsa ishin vendosur edhe fishekzjarre.

Ka qenë Dafina ajo e cila ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një video nga befasia e këndshme, ndërsa falënderoi publikisht të dashurin e saj.

RAPORTO