Arrestohet një person në Malishevë për armëmbajtje pa leje

31.01.2024

Të martën në Malishevë policia ka arrestuar një person pasi gjatë kontrollit i është gjetur dhe sekuestruar një pistoletë me gaz, 36 fishekë dhe 4 gëzhoja.

Arrestohet një person në Malishevë për armëmbajtje pa leje Foto: Ilustrim

Organet e rendit njoftojnë se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.