Suharekë, arrestohet i dyshuari pasi që gjatë kontrolli i është gjetur dhe sekuestruar 4.9 gramë substancë e dyshuar narkotike

05.05.2024

SuharekaOnline raporton që gjatë një kontrolle është arrestuar i dyshuari pasi që i është gjetur një sasi e substanc

Suharekë, arrestohet i dyshuari pasi që gjatë kontrolli i është gjetur dhe sekuestruar 4.9 gramë substancë e dyshuar narkotike Foto: Ilustrim

Gjatë kontrollit të dyshuarit i është gjetur një sasi prej 4.9 gramë marihuanë.

I njëjti është arrestuar rreth orës 21:40 më 4 maj 2024.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.