Rrihen mes vete disa persona në Prizren, lëndohet një person dhe arrestohet një tjetër

  • 23.03.2023
Rrihen mes vete disa persona në Prizren, lëndohet një person dhe arrestohet një tjetër

Disa persona janë përfshirë në një rrahje në qytetin e Prizrenit.

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person ka pësuar lëndime trupore pasi që është sulmuar fizikisht nga disa të dyshuar, raporton SuharekaOnline.

Incidenti dyshohet të ketë ndodhur pasi që viktima kishte pasur një mosmarrëveshje me të dyshuarit.


Poashtu si pasojë e sulmit fizik viktima ka pësuar lëndime trupore, përçka edhe ka pranuar tretmanin mjekësor.

Rasti thuhet të ketë ndodhur në rrugën “Nazim Buduri” në Prizren të mërkurën rreth orës 20:00.

Policia e Kosovës në Prizren bën të ditur se lidhur me rastin është arrestuar një i dyshuari dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë