Aksident trafiku mes tri automjeteve në Greiqec të Suharekës, lëndohen dy persona

  • 07.02.2023
Aksident trafiku mes tri automjeteve në Greiqec të Suharekës, lëndohen dy persona

Një aksident trafiku ka ndodhur dje në Greiqec të Suharekës.

Policia e Kosovës në Suharekë ka njoftuar se të hënën rreth orës 08:13 minuta ka ndodhur një akaident trafiku në të cilin janë përfshirë tri automjete, raporton SuharekaOnline.

Policia e Kosovës në Suharekë njofton se i dyshuari derisa ishte duke drejtuar veturën, dyshohet se nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë dhe kushteve të rrugës ka shkaktuar aksidentin duke goditur edhe dy vetura të tjera.


Poashtu njoftohet se si pasojë lëndime kanë pësuar dy persona të cilët kanë pranuar tretman mjekësor në Spitalin Rajonal të Prizrenit dhe pastaj janë liruar për në shtëpi.

Fsh. Greiqec, Suharekë 06.02.2023 – 08:13.  Ka ndodhur një aksident trafiku në të cilin janë përfshirë tri automjete.

I dyshuari mashkull  kosovar derisa ishte duke drejtuar veturën, dyshohet nga pakujdesia, mospërshtatja e shpejtësisë dhe kushteve të rrugës ka shkaktuar aksidentin, duke i goditur edhe dy automjete tjera.

Si pasojë, lëndime kanë pësuar dy persona të cilët pas tretmanit mjekësor në Spitalin Rajonal në Prizren janë liruar.” thuhet në njoftimin e policisë.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë