Parashikimi i motit për nesër

Mot i qëndrueshëm, me diell e vranësira në fillim të javës.

15.11.2021 / Lajme

Parashikimi i motit për nesër
Foto: Ilustrim

Fuqizimi i erës ditëve të para të javës mund të zbusë pak situatën e përkeqësuar me cilësinë e ajrit, pasi që indeksi i cilësisë së ajrit pasditen e së hënës dhe të martën, do të jetë edhe në vlera mesatare apo edhe të pranueshme.

Sipas Prishtina Weather këtë të martë do të kemi mot paradite me shumë vranësira e pasdite dhe në mbrëmje me kthjellime.


Temperaturat minimale do të shënojnë 3 gradë Celsius derisa ato maksimale do të arrijnë deri në 13 gradë.

Parandalimi është shërim! Tumor markerët dhe roli i tyre në diagnostifikimin e kancerit

Tumor markerët janë substanca që lëshohen nga qelizat kancerogjene ose prodhohen nga trupi në reagim ndaj një tumori malinj ose...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *