Wijnaldum: Holanda më e bashkuar se kurrë

  • 15.11.2018
Wijnaldum: Holanda më e bashkuar se kurrë

Holanda ka marrë një pamje të re që nga Arjen Robben dhe Wesley Sneijder që dolën në pension pasi nuk arritën të kualifikoheshin për Kupën e Botës së Verës së kaluar.

Georginio Wijnaldum thotë se skuadra e Holandës është më e bashkuar se kurrë për shkak të qasjes rinore të Ronald Koeman.


Mesfushori i Liverpoolit, Wijnaldum, 28 vjeç, është ndër anëtarët më me përvojë të skuadrës holandeze që do të përballet me Francën në Ligën e Kombeve të premten në mbrëmje.

Pensionimet e Arjen Robben dhe Wesley Sneijder që nga kampanja e dështuar e Kupës së Botës kanë lënë Ryan Babel si i vetmi ndërkombëtar i tanishëm i moshës mbi 30 vjeç.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë