Sot Ballkani kundër KF Liria

Në Prizren, Liria do ta presë ekipin e Ballkanit nga Suhareka në një ndeshje për “jetë a vdekje”.

Nëse Liria, humbet ose barazon atëherë klubi nga Prizreni do të jetë sezonin e ardhshëm në një rang më të ulët të garave.

Ndeshja futbollistike do të zhvillohet sot, e Hënë më 22 prill 2019, në mes FC Ballkani dhe KF Liria, e cila zhvillohet në ora 16:00, tek stadiumi “Përparim Thaqi” në Prizren.

Kjo ndeshje do të jetë ndeshje e organizuar në kuadër të Ipko Superliga e Kosovës java e 28-të.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.