Çlirim Gashi
07.05.2019, 21:19

Shaqiri startues ndaj Barcelonës

Sonte nga ora 21:00 është duke u zhvilluar ndeshja për gjysëmfinalen e Ligës së Kampionëve, mes Liveprool dhe Barcelonës.

Liverpool ka publikuar formacionet zyrtare dhe pjesë e ndeshjes do të jetë edhe Xherdan Shaqiri.

Formacioni i Liverpool: Alisson, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Milner, Henderson, Mane, Shaqiri dhe Origi.

Formacioni i Barcelonës: Ter Stegen, Pique, I.Rakitic, Sergio, Coutinho, Suarez, Messi, Langlet, Jordi Alba, S.Roberto, Vidal.

Ndryshe, ndeshja e parë mes dy ekipeve ka përfunduar 3 me 0, në favor të Barcelonës

Potenciali dhe kushtet që ofrojnë bizneset e Suharekës

Produktet gjithmonë janë prodhuar me një pasion të madh për luksin dhe rehatinë si dhe në përshtatje me prirjet më të fundit të dizajnit.

LEXO PO ASHTU:  Nainggolan rikthehet te Interi, por jo edhe Icardi