Rooney zbulon ambicien e stërvitjes

  • 15.11.2018
Rooney zbulon ambicien e stërvitjes

Legjenda e Manchester United dhe Anglisë Wayne Rooney ka zbuluar se ai tashmë është duke punuar në shënjat e tij të stërvitjes ndërsa po përgatitet të hyjë në botën e menaxhimit.

Në moshën 33 vjeç, njeriu që do t’i japë fund karrierës së tij si Red Devil dhe tre golashënuesve kryesorë të të tre lioneve, po fillon të planifikojë për të ardhmen.


Nuk ka asnjë indikacion se ai do të jetë i varur  në çdo kohë së shpejti, me një kthim në formë të gëzuar në MLS me D.C. Bashkuar dhe një shëtitje përfundimtare ndërkombëtare të vendosur për t’u marrë kundër Shteteve të Bashkuara.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë