Rënia e fundit e Jose Mourinhos

  • 05.12.2018
Rënia e fundit e Jose Mourinhos

Ajo që Jose Mourinho duhet të bëjë për ta kthyer situatën në Manchester United është mjaft e drejtpërdrejtë. Ai ka nevojë për të fituar më shumë ndeshje se Arsenali, Tottenham dhe konkurrentët e tjerë për vendet e Champions League në mes tani dhe në fund të sezonit. Ata aktualisht janë tetë pikë jashtë 4 ekipeve që prijnë tabelën, duke zvarritur jo vetëm pjesën tjetër të gjashtë, por edhe Bournemouth dhe Everton.

Ai ka nevojë për të nxitur marrëdhënie më të mira me lojtarët brenda skuadrës – më së shumti Paul Pogba. Mourinho thuhet se ka përshkruar fituesin e Kupës së Botës në Francë si një ‘virus’ pas humbjes së mjerë 2-2 kundër Southampton në fundjavë.


Ai ka nevojë për ‘ringjalljen e tij’, duke filluar me përballjen me Arsenalin në Old Trafford të mërkurën mbrëma.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë