Lucas Paqueta PSG ofron Draxler, synon yllin e Milanit

Paraqitjet e mira të Lucas Paqueta sezonin e kaluar kanë zgjuar interesimin e shumë skuadrave të mëdha evropiane.

Një ndër to është edhe PSG, e cila e ka shumë seriozisht interesimin për reprezentuesin e kombëtares së Brazilit.

Siç duke skuadra kampione e Ligue 1, PSG, dëshiron të bëjë një lëvizje të madhe në merkaton e janarit.

Kësisoj, Milan dhe PSG janë në bisedime për një shkëmbim të mundshëm të lojtarëve.

Sipas mediave italiane PSG është duke ofruar Julian Draxler dhe 8 milionë për të siguruar Lucas Paqueta.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.