Navas përballet me të ardhmen e pasigurt

08.12.2018

Santiago Solari tha se Keylor Navas duhet të marrë vendimin e tij nëse do të qëndrojë në Real Madrid pas rrëzimit. Portieri i Real Madridit ka rënë prapa Thibaut Courtois në renditjen e rendit në Santiago Bernabeu dhe po peshon si rezultat me mundësitë e tij. Navas ka bërë vetëm dy paraqitje të La Ligas për […]

Navas përballet me të ardhmen e pasigurt Foto: Ilustrim

Santiago Solari tha se Keylor Navas duhet të marrë vendimin e tij nëse do të qëndrojë në Real Madrid pas rrëzimit.

Portieri i Real Madridit ka rënë prapa Thibaut Courtois në renditjen e rendit në Santiago Bernabeu dhe po peshon si rezultat me mundësitë e tij.

Navas ka bërë vetëm dy paraqitje të La Ligas për Madrid këtë sezon dhe trajneri Solari është pyetur nëse ai do të rekomandojë që 31-vjeçari të kërkojë mundësi diku tjetër.