Mourinho dëshiron Witsel në Man Utd

Jose Mourinho ka parë personalisht yllin belg, dhe ka shprehur dëshirën për blerjen e Witsel në Man UTD.

Mourinho dëshiron Witsel në Man Utd

Manchester United dëshiron të nënshkruajë Axel Witsel nga Borussia Dortmund.

Jose Mourinho udhëtoi për në Belgjikë gjatë pushimeve ndërkombëtare, me qëllim të shikimit të Witsel në veprim.


Mourinho është i interesuar të përmirësojë mundësitë e tij në mesfushë në klub, dhe konsideroi një ofertë për Witsel në verë para se klubi të siguronte Fred nga Shakhtar Donetsk.

“Unë jamë i interesuar që ta përmirësojë mesfushën e klubit, dhe kamë shprehur dëshirën që të bëjë një ofertë për Axel Witsel” – tha Mourinho.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Zëri i Qytetarëve
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës