Milan me transferë të ri

28.11.2018

Milan po e transferon edhe një lojtar pas Lucas Paquetas, para afatit të janarit. Milan në serie a është duke e sjellur kapitenin e Atletico Madrid, Diego Godin raportojnë Gazetat Italiane. Skuadra Italiane, kapitenit të Atletico Madrid po i ofron kontratë 2 vjeçare, me pagë prej 4 milionë euro. Pasi kontrata e kapitenit përfundon në fund […]

Milan me transferë të ri Foto: Ilustrim

Milan po e transferon edhe një lojtar pas Lucas Paquetas, para afatit të janarit.

Milan në serie a është duke e sjellur kapitenin e Atletico Madrid, Diego Godin raportojnë Gazetat Italiane.

Skuadra Italiane, kapitenit të Atletico Madrid po i ofron kontratë 2 vjeçare, me pagë prej 4 milionë euro.

Pasi kontrata e kapitenit përfundon në fund të sezonit, Atletico Madrid me gjasë do të pajtohet për shitjen e yllit Diego Godin, dhe Atletico Madrid pas shitjes të lojtarit skuadra do ti fiton 5 milionë euro.