Messi në PSG? Pochettino nuk ia mbyll derën yllit të Barcelonës

Messi në PSG? Pochettino nuk ia mbyll derën yllit të Barcelonës

Përkundër faktit që Mauricio Pochettino akoma nuk e ka bërë as paraqitjen e tij të parë si trajner me klubin, prapë se prapë ka pranuar pyetje për një transferim të mundshëm të Lionel Messit.

Kontrata e argjentinasit do të mbarojë në fund të kësaj vere dhe ai mund të negociojë me klube në këtë afat kalimtar.

“Babadimëri bëri punë të madhe që më sjelli këtu në PSG”, kështu është përgjigjur pyetjeve për transferimin e Messit.


Pochettino gjithashtu ka falenderuar presidentin Al-Kfelaifi dhe drejtorin sportiv të klubit Leonard për besimin që ia kanë dhënë atij. “Do të flasim për thashethemet më vonë”, shtoi ai.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë