Juventus insiston për Paul Pogban

Foto: Paul Pogba

Bianconeri” nuk kanë hequr ende dorë për rikthimin e mesfushorit francez në Itali. Pogban e kërkon edhe Real Madridi

Juventusi po mendon qysh tash për afatin kalimtar të verës.

“Bianconeri” nuk kanë hequr dorë ende nga rikthimi i Paul Pogbas në Itali.

Përfaqësuesi francez kishte shkëlqyer tek kampioni italian, por më pas ishte rikthyer në Manchester United.

🎬🍿 Për eventin Ladies Night, Cineplexx dhuron udhëtim 4 ditor në Dubai, si dhe shumë shpërblime tjera në të gjitha sallat

Cineplexx organizon eventin Ladies Night, ku do të dhurojë shumë shpërblime në të gjitha sallat, ku shpërblimi kryesor do të jetë një udhëtim 4 ditor në Dubai.

Por, tash klubi nga Torino po e mendon strategjinë për të ardhur deri tek kampioni i botës me Francën.

Juve duhet ta mposht konkurrencën e Real Madridit, i cili po ashtu e do Pogban.

“Djajtë e Kuq” mund ta shesin mesfushorin ofanziv për afro 150 milionë euro.

Ndërkohë, nga Juve pritet të largohet Emre Can, të cilin e do Borussia Dortmundi.