Çlirim Gashi
14.03.2019, 15:17

Juventus dhe Madrid në “luftë” për Icardin

Sipas disa raporteve, të afatit të transferimeve të verës, Mauro Icardi do të jetë në krye të Juventusit ose Real Madridit në këtë verë.

Icardi ka qenë jashtë rrjedhave të skuadrës aktuale, Interin ku e çuan atë deri tek thashethemet të shumta për të ardhmën e tij.

Por raporti pohon se udhëheqësit e tij shohin vetëm dy opsione, me gjigandët spanjollë dhe italianë për nënshkrimin e tij.