Juventus dhe Dortmund në luftë për Christensen

  • 30.01.2019
Juventus dhe Dortmund në luftë për Christensen

Mbrojtësi i Chelseas është subjekt i ofertave të vonuara nga Italia dhe Gjermania.

Juventusi dhe Borussia Dortmund janë të dy të vendosur për të ofruar oferta të ndryshme për mbrojtësin e Chelseas Andreas Christensen, raporton The Sun.


Pasi luajti një rol të madh sezonin e kaluar, Christensen ka arritur vetëm një paraqitje të Premier League në 2018-19 nën menaxhimin e Maurizio Sarri.

Mungesa e kohës së lojës së Christensen ka dhënë shpresë ndaj Juve dhe Dortmundit, të cilët të dy dëshirojnë të nënshkruajnë një lëvizje me Christensen përpara afatit të transferimit të së enjtes.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë