Isco në Barcelonë?

  • 30.11.2018
Isco në Barcelonë?

Spanjolli ende duhet të fillojë një lojë nën trajnerin e ri Santiago Solari dhe po lidhet me një transferim pasi është lënë jashtë plotësisht kundër Romës

Pasi u la jashtë skuadrës së ndeshjeve të Real Madridit për fitoren e tyre 2-0 në Romë në Ligën e Kampioneve të martën, e ardhmja e Isco në Santiago Bernabeu është bërë pika kryesore e bisedimeve në futbollin spanjoll.


26-vjeçari është një nga mesfushorët më emocionues dhe më të talentuar në kampionat dhe një i rregullt për Spanjën, por nuk i është dhënë as edhe një start i vetëm nga bosi i ri i Blancos, Santiago Solari, para se të tërhiqet plotësisht për udhëtimin mesjavësh Roma.

Ka pasur raporte se trajneri ndaloi Iscon për arsye disiplinore, pas një shfaqjeje të dyshuar të mosrespektimit ndaj trajnerit të Argjentinës, por Solari më vonë insistoi se ishte thjesht taktik.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë