Formacionet zyrtare: Udinese – Inter, Conte me më të mirët në sulm

23.01.2021 / Sport

Formacionet zyrtare: Udinese – Inter, Conte me më të mirët në sulm
Foto: Ilustrim

Inter do të jetë mysafir i Udineses në kuadër të javës së 19-të të Serie A.

Zikaltërit që po zhvillojnë një kampionat shumë të mirë janë në pozitën e dytë me 40 pikë, ndërsa Udinese mbetet në pjesën e poshtme të renditjes me 17 pikë.

Antonio Conte në këtë ndeshje ka vendosur të luajë me Lautaro Martínez e Lukaku në sulm.


Nëna anë tjetër Udinese do të përgjigjet me emra si De Paul, Pereyra dhe Deulefeu.

Ndeshja fillon në ora 18:00.

Udinese: Musso; Becao, Bonifazi, Samir; Larsen, De Paul, Arslan, Pereyra, Zeegelaar; Deulofeu, Lasagna

Inter: Handanovic; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Hakimi, Barella, Brozovic, Young; Vidal; Lautaro Martínez, Lukaku.

Themele të sigurta të së ardhmes, N.T.P.SH “HALITI”, gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *