E krahasojnë me Costën, tifozët e Chelseat kërkojnë rikthimin e Brojës

10.10.2021

Broja nënshkroi një kontratë të re 5-vjeçare me Chelsean këtë verë dhe u huazua te Sauthemptoni për të marrë më shumë minuta. Tifozët londinezë kanë shpërthyer në rrjetet sociale pas golit të Brojës me Hungarinë duke kërkuar rikthimin e tij në skuadër, ndërsa një faqe e Chelseat në ‘’Twitter’’, e cilëson 20-vjeçarin shqiptar si ‘’Diego […]

E krahasojnë me Costën, tifozët e Chelseat kërkojnë rikthimin e Brojës Foto: Ilustrim

Broja nënshkroi një kontratë të re 5-vjeçare me Chelsean këtë verë dhe u huazua te Sauthemptoni për të marrë më shumë minuta.

Tifozët londinezë kanë shpërthyer në rrjetet sociale pas golit të Brojës me Hungarinë duke kërkuar rikthimin e tij në skuadër, ndërsa një faqe e Chelseat në ‘’Twitter’’, e cilëson 20-vjeçarin shqiptar si ‘’Diego Costën’’ e ri.