Dortmund zbret çmimin e Jadon Sanchos

Dortmund zbret çmimin e Jadon Sanchos
Çlirim Gashi

03.05.2021 / Sport

Liverpooli dhe Manchester United mësojnë shumën e re që duhet ta paguajnë si dëmshpërblim për shërbimet e yllit anglez.

Skuadra gjermane Borussia Dortmund e ka zbritur çmimin që po e kërkon për ta shitur yllin Jadon Sanchon në 100 milionë euro, raporton “ESPN”.

Qendra fizioterapeutike PHYSIO CURE CLINIC sjell eksperiencën gjermane në Suharekë

Për herë të parë në Komunën e Suharekës, të premtën më 14 maj në ora 14:00 hapet qendra fizioterapeutike e specializuar në trajtimin e problemeve të aparatit lëvizës, PHYSIO CURE CLINIC...

Lexo më shumë

Manchester United deri tani ka shprehur interesim serioz për anglezin, ku gjithashtu edhe Liverpooli spekulohet se janë duke e monitoruar nga afër 21- vjeçarin.

Sancho, i cili mund të luajë në krahun e majtë dhe të djathtë të sulmit, këtë sezon ka bërë 23 paraqitje në Bundesligën gjermane, duke regjistruar gjashtë gola dhe 11 asistime për skuadrën e Dortmundit. 

RAPORTO