De Gea është caktuar për transferimin e PSG

25.11.2018

Portieri i Man UTD është në prag të një kalimi të bujshëm thuhet për shkak të parave në Paris Saint-Germain. David De Gea është jashtë kontratës në fund të sezonit aktual, që do të thotë se ai mund të nënshkruajë me klube të reja nga 1 janari. Dhe PSG janë gati të futen me një […]

De Gea është caktuar për transferimin e PSG Foto: Ilustrim

Portieri i Man UTD është në prag të një kalimi të bujshëm thuhet për shkak të parave në Paris Saint-Germain.

David De Gea është jashtë kontratës në fund të sezonit aktual, që do të thotë se ai mund të nënshkruajë me klube të reja nga 1 janari.

Dhe PSG janë gati të futen me një ofertë pagash prej £300,000 në javë për ta bërë atë portierin më të paguar në historinë e futbollit.