Barcelona në krizë

Barcelona ka njoftuar një lajm të hidhur se ylli i Barcelonës Luis Suarez është lënduar.

Barcelona në krizë

Ylli i Barcës do të mungojë në fushë për disa javë për shkak të një lëndimi.

Suarez do të mungojë në ndeshjen e të mërkurës në Ligën e Kampionëve ndaj PSV Eindhoven.


‘El Pisolero’ pritet të kthehet në ndeshjen ndaj Tottenham e cila luhet me 11 dhjetor por ylli do të mugojë edhe ndaj ndeshjes me Espanyol dhe Villarreal.

Në këtë muaj Barcelona është në krizë të lëndimeve dhe trajneri është mjaft i shqetësuar se për atë çfarë është duke ndodhur, thotë se unë tani më jamë shumë i kufizuar në rotacionet në formacion.

Lojtarët e fundit që përsuan lëndim janë: Sergi Roberto dhe Rafinha Alcantara të cilët pësuan lëndime gjat ndeshjes me Atletico Madrid.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Zëri i Qytetarëve
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës