Arsenali luan në finale të FA Cup, Ozil ik në Turqi!

Ylli i Arsenalit, Mesut Ozil do të mungojë në finalen e Kupës FA pasi u largua nga skuadra.

Mesfushori gjerman nuk do të udhëtojë në Wembley me pjesën tjetër të skuadrës së Mikel Arteta këtë fundjavë.

Ylli i Arsenalit Mesut Ozil nuk është i disponueshëm për përballjen përfundimtare të Kupës së FA të Shtunën kundër Chelsea pasi mori një udhëtim në Turqi këtë javë.

Ozil iu dha leja për të udhëtuar në Turqi pasi u tha se ai nuk do të përfshihej në skuadrën e fundit të Mikel Arteta për shfaqjen e Wembley.

31-vjeçari ka kaluar ditët e fundit jashtë vendit dhe vetëm 10 lojtarë të klubit lejohen të marrin pjesë në finale.

Egzon Sadikaj nga Sopija është diagnostifikuar me kancer dhe ka nevojë për ndihmën tuaj

Të nderuar njerëz të vullnetit të mirë, i riu Egzon Sadikaj nga fshati Sopijë e Suharekës është diagnostifikuar me kancer. Shërimi i tij kërkon trajtim jashtë shtetit të Kosovës.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.