Arsenali kërkoi të lëvizë për ‘cilësi’ Dembele

29.11.2018

Gunners kanë qenë të lidhur ngushtë me krahun e fituesit të Kupës Botërore dhe Ray Parlour beson se ai do të jetë një shtesë e dobishme për Unai Emery. Ousmane Dembele do të jetë një nënshkrim i “cilësisë” për Arsenalin, thotë Ray Parlour, me një talent të lartë, pavarësisht betejave të tij në Barcelonë. Sulmuesi […]

Arsenali kërkoi të lëvizë për ‘cilësi’ Dembele Foto: Ilustrim

Gunners kanë qenë të lidhur ngushtë me krahun e fituesit të Kupës Botërore dhe Ray Parlour beson se ai do të jetë një shtesë e dobishme për Unai Emery.

Ousmane Dembele do të jetë një nënshkrim i “cilësisë” për Arsenalin, thotë Ray Parlour, me një talent të lartë, pavarësisht betejave të tij në Barcelonë.

Sulmuesi 21-vjeçar u dërgua në Camp Nou në një përpjekje për të ndihmuar në mbulimin e humbjes së Neymar në Paris Saint-Germain.

“Ai patjetër do të sjellë më shumë cilësi në ekip. Ky është lojtari që duhet ta shikosh.