Antonio Conte e do patjetër futbollistin e PSG-së

Antonio Conte e do patjetër futbollistin e PSG-së
Çlirim Gashi

09.01.2021 / Sport

Mesfushori i Paris Saint-Germain ka rënë në radarin e Interit.

Sipas “Gazzetta dello Sport”, mesfushori i PSG-së, Leandro Paredes, mbetet prioriteti i Interit për merkaton e janarit.

Ai është i preferuari i Antonio Contes. Para se të marrin Paredes, Interi po tenton të shesë mesfushorin danez, Christian Eriksen.

Eriksen mund ta mbyllë aventurën me Interin këtë muaj, vetëm një vit pasi iu bashkua atyre nga Tottenham.

LEXO EDHE:  Lukaku vendos të largohet, ja kush e zëvendëson te Interi

Nga tani në Physio Cure Clinic edhe trajtim i rrudhave, pikave të zeza dhe gjithçka për fytyrën tuaj

Pastrimi i fytyrës shërben për mirëmbajtjen e shëndetit të lëkures, kryerjen normale të funksioneve të qelizave si dhe ndriçimin e...

Lexo më shumë

Të fundit