Bardhi publikon këngën e re ”Diva”

Bardhi publikon këngën e re ”Diva”
Fisnik Sadiku

23.04.2021 / Rozë

Reperi i njohur, Bardhi së fundmi ka publikuar projektin e tij të ri muzikor.

”Diva” titullohet kënga e re, e cila është vizualizuar edhe me klip, muzika e së cilës është realizuar nga producenti Çelik Lipa, ndërsa për tekstin dhe vijën melodike është përkujdesur vet këngëtari.

Qendra fizioterapeutike PHYSIO CURE CLINIC sjell eksperiencën gjermane në Suharekë

Për herë të parë në Komunën e Suharekës, të premtën më 14 maj në ora 14:00 hapet qendra fizioterapeutike e specializuar në trajtimin e problemeve të aparatit lëvizës, PHYSIO CURE CLINIC...

Lexo më shumë

Bardhi është një nga rep-artistët e rinj të skenës, i cili po tregohet shumë aktiv me publikimin e projekteve të reja muzikore.

Kjo këngë vjen vetëm dy javë pasi ai publikoi këngën paraprake “Lot, e cila gjithashtu u prit mirë nga fansat e tij.

RAPORTO