Suharekë, arrestohet personi i kërkuar, dërgohet në vuajtje të dënimit

Nuk janë të rralla rastet kur personi kryen një vepër penale dhe tenton të arratiset që mos të del para drejtësisë.

14.01.2022 / Kronika

Suharekë, arrestohet personi i kërkuar, dërgohet në vuajtje të dënimit
Foto: Ilustrim

Së fundmi një person të tillë e ka arrestuar Policia e Kosovës në Suharekë.

Arrestimi i personit të kërkuar, mashkull kosovar është kryer dje rreth orës 14:20 në Suharekë, arrestim ky në bazë të urdhëresës së Gjykatës.


I njëjti pas arrestimit është dërguar në vuajtje të dënimit.

“Suharekë, 13.01.2022. Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata, është arrestuar një mashkull kosovar dhe i njëjti është dërgohet në vuajtje të dënimit”, bënë të ditur Policia e Kosovës.

Themele të sigurta të së ardhmes, N.T.P.SH “HALITI”, gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *