Aktuale

Sekuestrohet kokainë në Semetisht, arrestohet një person

Ilustrim

Një aksion policor ka ndodhur në fshatin Semetisht të Suharekës, ku me vendim të prokurorit janë kontrolluar pesë shtëpi dhe objekte përcjellëse të pesë të dyshuarve.

Në shtëpinë e njërit prej tyre i cili është arrestuar, është gjetur dhe sekuestruar një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit kokainë në peshë 11.91 gram.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i njëjti është liruar në procedurë të rregullt.