Prizren: Vodhën ari dhe para, arrestohen dy persona

Prizren: Vodhën ari dhe para, arrestohen dy persona

Policia në Prizren njofton se dje ka arrestuar dy persona si të dyshuar se më 24 nëntor kanë hyrë në banesën e një gruaje ku kanë vjedhur para dhe sasi ari.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje. Rasti është duke u hetuar.

RAPORTO