Policia e Kosovës ka arrestuar 16 persona brenda 24 ore

Policia e Kosovës ka njoftuar se brenda 24 orëshit të fundit kanë hasur në persona ku dyshohen për vepra të ndryshme penale.

Sipas raportit të policisë thuhet se janë arrestuar 16 persona, njofton SuharekaOnline.

Në raportin e policisë bëhet e ditur se nga 16 persona të arrestuar një është në vuajtje të dënimit, një tjetër në ndalim policor dhe 12 të tjerë janë në mbajtje.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.