E rrahën një person me shkop druri, arrestohen dy të dyshuar nga Suhareka

Të hënën në Suharekë rreth orës 21:25 janë arrestuar dy persona.

Dje në Suharekë policia ka arrestuar dy persona të cilët kanë sulmuar fizikisht dhe me shkop druri një person.

SuharekaOnline mëson se pas sulmit viktima ka marrë lëndime trupore. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.