Arrestohen 32 persona brenda 24 ore

Policia e Kosovës ka njoftuar se brenda 24 orëve të fundit ka arrestuar 32 persona.

SuharekaOnline mëson nga policia se brenda 24 orëshit të fundit jan arrestuar 32 persona të dyshuar për vepra të ndryshme penale.

Nga 32 persona të arrestuar bëhet e ditur se 4 janë në vuajtje të dënimit, një në ndalim policior dhe 14 mbajtje.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.