31 persona janë arrestuar nga Policia e Kosovës brenda 24 ore

31 persona janë arrestuar nga Policia e Kosovës brenda 24 ore

Policia e Kosovës ka raportuar se edhe gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë ka arrestuar persona të dyshuar për vepra të ndryshme penale.

Në njoftimin e policisë bëhet e ditur se brenda 24 orëve janë arrestuar 31 persona, njofton SuharekaOnline.

Policia njofton se nga 31 persona të arrestuar prej tyre 3 janë duke vuajtur dënimin dhe 21 persona të arrestuar janë në mbajtje policore.

RAPORTO