Alante Fenner Trepça transferon ish-lojtarin e Golden Eagle Yllit

Foto: KB Golden Eagle Ylli - Rexh Gashi

Skuadra basketbollistike nga Mitrovica, Trepça ka bërë transferimin e parë të afatit kalimtar të janarit.

Tashmë skuadra mitrovicase është përfocuar me ish-lojtarin e KB Golden Eagle Yllit, Alante Fenner.

Fundori 26 vjeçar Alante Fenner, ishte larguar nga Ylli javë më parë, derisa ishte pjesë e skuadrës suharekase, luajti me mesatare prej 12.4 pikëve, 4.1 kërcimeve dhe 2.9 asistimeve për ndeshje, raporton eurobasketi.com

Trepça aktualisht gjendet në pozitën e parafundit në Superligë, derisa është në formë të mirë prej që erdhi në krye të skuadrës trajneri i Neven Plantak.

🎬🍿 Për eventin Ladies Night, Cineplexx dhuron udhëtim 4 ditor në Dubai, si dhe shumë shpërblime tjera në të gjitha sallat

Cineplexx organizon eventin Ladies Night, ku do të dhurojë shumë shpërblime në të gjitha sallat, ku shpërblimi kryesor do të jetë një udhëtim 4 ditor në Dubai.