[VIDEO] Arbër Hoxha realizon gol të jashtëzakonshëm për FC Ballkanin

Foto: Ilustrim

Klubi futbollistik nga Suhareka, FC Ballkani e drejtuar nga njëri ndër trajnerët më të suksesshëm të futbollit kosovar, Ismet Munishi ka udhëtuar për në Antalya të Turqisë.

FC Ballkani ka udhëtuar për në Turqi për fazën përgatitore, ku edhe ka zhvilluar ndeshje miqësore ndërkombëtare, kështu duke u rikthyer sa më të fuqishëm në stinorin pranveror të Superligës së Kosovës.

Ndërsa ylli i klubit, Arbër Hoxha ka shënuar një euro gol gjatë një faulli në parapërgatitjet për stinorin pranveror.

Më poshtë video gjatë shënimit të euro golit nga Arbër Hoxha:

🎬🍿 Për eventin Ladies Night, Cineplexx dhuron udhëtim 4 ditor në Dubai, si dhe shumë shpërblime tjera në të gjitha sallat

Cineplexx organizon eventin Ladies Night, ku do të dhurojë shumë shpërblime në të gjitha sallat, ku shpërblimi kryesor do të jetë një udhëtim 4 ditor në Dubai.