Trepça 89 – Ballkani, përfundon ndeshja miqësore me rezultatin baras

Sot u zhvillua ndeshja miqësore në mes të dy skuadrave të Superligës, Trepça 89 ndaj Fc Ballkanit.

Ndeshja e sotme u zhvillua në Mitrovicë në stadiumin ‘Riza Lushta’, duke filluar nga ora 17:00.

Në këtë ndeshje të dyja skuadrat kishin paraqitje mjaft të mirë, ku edhe rezultati ishte i barabartë 1-1.

Besnik Krasniqi ishte ai i cili shënoi golin për Ballkanin, i cili është një mbrojtës mjaft i suksesshëm dhe gjithmonë ai jep maksimumin në fushën e gjelbërt.