Juniorët e Ballkanit filluan fazën përgatitore në Suharekë, të dielën zhvillohet ndeshja ndaj Ferizajt

Foto: Ilustrim

Juniorët e FC Ballkani, pas një pushimi të shkurtër ri-filluan fazën përgatitore e cila do të zhvillohet në Suharekë.

Të gjithë futbollistët janë në dispozicion të trajnerit Edon Gashi, i cili para vetes ka një mision për të përmbushur, ruajtjen e kreut të tabelës në një konkurencë shumë të fort.

FC Ballkani i ka uruar të gjithë futbollistët të kenë shëndet të mirë dhe të përgatiten sa më mirë.

Po ashtu të dielën (19.01.2020) juniorët e Ballkanit do të zhvillojnë edhe ndeshjen e parë miqësore me rivalin e vjetër, KF Ferizaj.

🎬🍿 Për eventin Ladies Night, Cineplexx dhuron udhëtim 4 ditor në Dubai, si dhe shumë shpërblime tjera në të gjitha sallat

Cineplexx organizon eventin Ladies Night, ku do të dhurojë shumë shpërblime në të gjitha sallat, ku shpërblimi kryesor do të jetë një udhëtim 4 ditor në Dubai.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin me bari sintetik në Ferizaj, duke filluar nga ora 12:00.